Chrzanowskiego 15, 87-100 Toruń, Polska
tel/fax: +48 56 65 99 168
hurtownia@przemyslowka.pl

KONTAKT

Toruńskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o.

słuchawka ul. Chrzanowskiego 15 87-100 Toruń
słuchawka
+48 56 65 99 168
słuchawka: 879-00-06-253
słuchawka hurtownia@przemyslowka.pl



Nasz zespół


Przedstawiciel Handlowy
Piotr Bartosiak
słuchawka 664 929 406
słuchawka p.bartosiak@przemyslowka.pl



Dział Handlowy
Hubert Organiściak
słuchawka 693 999 305
słuchawka h.organisciak@przemyslowka.pl

Karol Szulc
słuchawka 693 999 301
słuchawka k.szulc@przemyslowka.pl



Kierownik Wytwórni Betonów
Jakub Andrzejczyk
słuchawka 728 806 816
słuchawka j.andrzejczyk@przemyslowka.pl



Dział Betonów
Kinga Cybulska
słuchawka 664 929 267
słuchawka k.cybulska@przemyslowka.pl

Adrian Świtalski
słuchawka a.switalski@przemyslowka.pl



Dział Księgowości
słuchawka 728 806 808
słuchawka ksiegowosc@przemyslowka.pl

Agata Laskowska
słuchawka a.laskowska@przemyslowka.pl

Monika Rycharska - Dragan
słuchawka m.rycharska-dragan@przemyslowka.pl



Kierownik Hurtowni
Piotr Orzechowski
słuchawka 606 760 832
słuchawka p.orzechowski@przemyslowka.pl



Kierownik Działu Prefabrykacji
Michał Miziołek
słuchawka 795 492 714
słuchawka m.miziolek@przemyslowka.pl






Dział Prefabrykacji
Martyna Kokowicz
słuchawka
słuchawka m.kokowicz@przemyslowka.pl


Dział Kadr
Jolanta Wasiniak
słuchawka kadry@przemyslowka.pl